Литий диск AEZ Steam 8x18/5x120 ET34 DIA72,6
Відео 1Фото 11 | від 7 400 до 11 999 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):34 мм |
Модифікації AEZ Steam 93
Характеристики
AEZ Steam 8x18/5x120 ET34 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AEZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AEZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AEZ Steam 8x18/5x120 ET34 DIA72,6
Сортувати
AEZ Steam R18 W8 PCD5x120 ET34 DIA72.6 MATT GRAPHITE | 11 999 грн. |
Aez Steam 8x18 5x120 ET34 DIA72.6 GM | 7 400 грн. |
Aez Steam R18 W8 PCD5x120 ET34 DIA72.6 Graphite Matt ASMG9GA34E | 11 044 грн. |
Aez Steam R18 W8 PCD5x120 ET34 DIA72.6 Graphite Matt | 11 428 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі