Литий диск Diewe Barba 8x18/5x120 ET30 DIA67,1
Фото 7 | від 8 677 до 9 299 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації Diewe Barba 4
Характеристики
Diewe Barba 8x18/5x120 ET30 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Diewe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Diewe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Diewe Barba 8x18/5x120 ET30 DIA67,1
Диски Diewe Wheels Barba 8x18 5x120 ET30 DIA67,1 (silver) | 9 212 грн. |
DIEWE WHEELS BARBA ARGENTO - Silber (R18 W8.0 PCD5x120 ET30 DIA67.1) | 9 299 грн. |
Диски Diewe Wheels Barba 8x18 5x120 ET30 DIA67,1 (silver) (1000923135) | 8 677 грн. |
Закрити
Схожі