Витяжка Akpo WK-4 Isla Feniks Slim 60 чорний
Фото 3 |
Akpo WK-4 Isla Feniks Slim 60 чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akpo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akpo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akpo WK-4 Isla Feniks Slim 60 чорний
Витяжка Akpo WK-4 Isla Feniks Slim 60 Black | 11 264 грн. |
Витяжка похила Akpo WK-4 Isla Feniks Slim 60 Black | 11 342 грн. |
Витяжка Akpo WK-4 Isla Feniks Slim 60 чорний | 11 615 грн. |
Витяжка похила Akpo WK-4 Isla Feniks Slim 60 Black | 12 595 грн. |
Вытяжка наклонная Akpo WK-4 Isla Feniks Slim 60 Black | 12 601 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →