Витяжка Akpo WK-4 Isla Balmera 40
Фото 4 |
Akpo WK-4 Isla Balmera 40 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akpo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akpo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akpo WK-4 Isla Balmera 40
Усі ціни 11 →Витяжка Akpo WK-4 Isla Balmera Black | 12 100 грн. |
Витяжка декоративна Akpo WK-4 Isla Balmera Black | 12 077 грн. |
Akpo WK-4 Isla Balmera 850 Black WK-4IslaBalmera850Black | 15 739 грн. |
Akpo WK-4 Isla Balmera 40 | 14 227 грн. |
Витяжка Akpo WK-4 Isla Balmera 40 | 11 615 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →