Витяжка Akpo WK-10 Balmera Isla 40
Akpo WK-10 Balmera Isla 40 2022 рік |
|
Ефектна острівна (стельова) кухонна витяжка в оригінальному циліндричному корпусі діаметром 40 см. Вирізняється оригінальним зовнішнім та внутрішнім дизайном. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії 2022 року, призначений для використання у кухнях, що виготовляються за індивідуальним дизайнерським проєктом. Може легко вписатися в існуючий інтер'єр, виконаний у стилі ганьби-тік або мінімалізм.
Завдяки надійному електродвигуну та гідній продуктивності острівна кухонна витяжка Akpo WK-10 Balmera Isla 40 може обслуговувати приміщення площею до 12 м². та кухонні зони квартир студій. Як матеріал корпус використана високоякісна нержавіюча сталь, поверхню якої можна легко чистити спеціальними засобами побутової хімії. Електромеханічне керування режимами роботи витяжки здійснюється за допомогою простої кнопкової системи, розташованої на передній частині циліндричної поверхні.
Підтримуються три швидкості обертання вентилятора, а максимальна продуктивність досягає 600 м3/год. Тиха перша швидкість підійде для видалення випарів від однієї-двох працюючих конфорок, а максимальний режим допоможе швидко провітрити кухню за рахунок повної заміни повітря. Варто відзначити помірний рівень шуму на першій швидкості, при якій вентилятор, що працює, не стане перешкодою для розмови або перегляду телевізора.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akpo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akpo.
Купити Akpo WK-10 Balmera Isla 40
Усі ціни 8 →Витяжка Akpo WK-10 Isla Balmera Black | 15 620 грн. |
Akpo WK-10 Isla Balmera 1200 Inox WK-10IslaBalmera1200Inox | 21 519 грн. |
Витяжка Akpo WK-10 Balmera Isla 40 | 15 642 грн. |
Akpo WK-10 Balmera Isla 40 | 21 630 грн. |
Витяжка Akpo WK-10 Isla Balmera | 18 362 грн. |