Витяжка Akpo Dandys 50
Akpo Dandys 50 |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akpo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akpo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akpo Dandys 50
Усі ціни 12 →Витяжка Akpo WK-4 DANDYS 50 Inox | 5 442 грн. |
Витяжка купольна Akpo WK-4 DANDYS 50 Black | 6 563 грн. |
Витяжка купольна Akpo WK-4 DANDYS 50 Inox | 6 154 грн. |
Витяжка Akpo WK-4 DANDYS 50 Black | 5 925 грн. |
Витяжка купольна Akpo WK-4 DANDYS 50 Inox | 6 563 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →