Витяжка Akpo WK-4 Largo ECO 60
Akpo WK-4 Largo ECO 60 |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akpo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akpo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akpo WK-4 Largo ECO 60
Усі ціни 7 →Витяжка декоративна Akpo WK-4 Largo Eco 60 Inox | 6 229 грн. |
Витяжка Akpo WK-4 LARGO ECO 60 INOX | 6 380 грн. |
Витяжка купольна Akpo WK-4 LARGO ECO 60 Black | 5 719 грн. |
Витяжка Akpo WK-4 LARGO ECO 60 INOX | 7 728 грн. |
Вытяжка купольная Akpo WK-4 LARGO ECO 60 Silver | 6 232 грн. |
Витяжка купольна Akpo WK-4 LARGO ECO 60 Silver | 6 226 грн. |
Витяжка купольна Akpo WK-4 LARGO ECO 60 Silver | 6 236 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →