Панель виклику BAS-IP AV-05FD
![]() |
BAS-IP AV-05FD |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BAS-IP 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BAS-IP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BAS-IP AV-05FD
Усі ціни 16 →IP виклична панель Bas-IP AV-05FD Black (AV-05FD Black) | 11 880 грн. | ![]() |
Bas IP Bas-IP AV-05FD black IP панель виклику з безконтактною кнопкою виклику | 11 744 грн. | ![]() |
IP-виклична панель 1 Мп чорна Bas-IP AV-05FDB | 12 501 грн. |
| 11 878 грн. |
| 10 365 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →