Панель для виклику Akuvox X915S
Фото 3 |
Akuvox X915S |
|
1x RS-485. Відкривання дверей по обличчю, PIN-коду, карти, QR-коду, Bluetooth. 3 реле виходу. Подвійна камера.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akuvox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akuvox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akuvox X915S
Усі ціни 6 →Багатоабонентна панель виклику на Android Akuvox X915S з функцією розпізна | 87 960 грн. |
Багатоабонентна панель виклику Akuvox X915S на Android (розпізнавання обли | 87 960 грн. |
Багатоабонентна панель виклику на Android з розпізнаванням облич і Bluetoo | 87 960 грн. |
Багатоабонентна панель виклику на Android Akuvox X915S з функцією розпізна | 87 960 грн. |
Багатоабонентська панель виклику Akuvox X915S Black | 89 074 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →