Домофон NeoLight Kappa Plus HD
Фото 3 |
NeoLight Kappa Plus HD |
|
Підтримка запису відео з роздільною здатністю FullHD 1080p зі швидкістю 25 к/с. Запис відео по руху, постійно або розкладом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NeoLight 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NeoLight.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NeoLight Kappa Plus HD
Усі ціни 69 →NeoLight KAPPA+ Hd White | 5 786 грн. |
NeoLight KAPPA+ Hd White | 5 786 грн. |
7ми дюймовый Full HD видеодомофон с памятью NeoLight KAPPA+ HD черный KAPP | 5 640 грн. |
Відеодомофон KAPPA+ HD WF BLACK Neolight | 7 830 грн. |
Відеодомофон Neolight Kappa + HD (White) | 5 640 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →