Тумба під умивальник Akva Rodos Assol 50
Фото 8 |
Akva Rodos Assol 50 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akva Rodos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akva Rodos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Akva Rodos Assol 50
Ціни на Akva Rodos Assol 50 |
---|---|---|---|---|
Akva Rodos Assol 50 | від 4 499 грн. | 2 пропозиції | ||
Akva Rodos Assol 55 | від 4 947 грн. | 3 пропозиції | ||
Akva Rodos Assol 65 | від 6 504 грн. | 3 пропозиції | ||
Akva Rodos Assol 80 | від 10 185 грн. | 2 пропозиції | ||
Akva Rodos Assol 100 | від 12 477 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →