Тумба під умивальник Akva Rodos Assol 65
Фото 8 |
Akva Rodos Assol 65 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akva Rodos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akva Rodos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akva Rodos Assol 65
Тумба Аква Родос Ассоль 65 см з умивальником АР000041687 | 7 652 грн. |
Тумба підлогова АКВА РОДОС АССОЛЬ / 65см / раковина АКЦЕНТ (АР000041687) | 7 652 грн. |
Тумба Ассоль 65 см з умивальником АР000041687 | 7 652 грн. |
Модификації Akva Rodos Assol 65
Ціни на Akva Rodos Assol 65 |
---|---|---|---|---|
Akva Rodos Assol 50 | від 5 293 грн. | 2 пропозиції | ||
Akva Rodos Assol 55 | від 5 820 грн. | 3 пропозиції | ||
Akva Rodos Assol 65 | від 7 652 грн. | 3 пропозиції | ||
Akva Rodos Assol 80 | від 11 982 грн. | 2 пропозиції | ||
Akva Rodos Assol 100 | від 14 679 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →