Тумба під умивальник Rozzy Jenori Lotus-L 51 RJFU007-0155WHSET
Rozzy Jenori Lotus-L 51 RJFU007-0155WHSET 51 см62 см |
|
Габарити тумби вказані без урахування умивальника.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rozzy Jenori Lotus-L 51 RJFU007-0155WHSET
Усі ціни 6 →Тумба підлогова Rozzy Jenori Lotus-L 51 см RJFU007-0155WHSET з умивальнико | 6 967 грн. |
Тумба підлогова з раковиною RJ LOTUS-L 55 см (RJFU007-0155WHSET(RJFU007-01 | 6 967 грн. |
Тумба підлогова RJ Lotus-L 51 см з умивальником, білий (RJFU007-0155WHSET) | 6 967 грн. |
Тумба підлогова RJ Lotus L RJFU007-0155WHSET бiла 51 см з умивальником Lot | 6 967 грн. |
Тумба підлогова з умивальником RJ LOTUS 51 см RJFU007-0155WHSET | 6 410 грн. |
LOTUS-L тумба з умивальником напольна 51*32,5*70см, (2 дверцят, в комплект | 6 967 грн. |
Модификації Rozzy Jenori Lotus-L 51 RJFU007-0155WHSET
Ціни на Rozzy Jenori Lotus-L 51 RJFU007-0155WHSET |
---|---|---|---|---|
Rozzy Jenori Lotus-L 51 RJFU007-0155WHSET | від 6 410 грн. | 6 пропозицій | ||
Rozzy Jenori Lotus-L 62 RJFU007-0165WHSET | від 6 866 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →