Тумба під умивальник Akva Rodos Assol 55 (ОР0000191)
Фото 8 |
Akva Rodos Assol 55 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akva Rodos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akva Rodos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akva Rodos Assol 55
Тумба Аква Родос Ассоль 55 см з умивальником АР000040190 | 5 820 грн. |
Тумба підлогова АКВА РОДОС АССОЛЬ / 55см / раковина НОВА (АР000040190) | 4 947 грн. |
Тумба Ассоль 55 см з умивальником ОР0000191 АР000040190 | 5 820 грн. |
Модификації Akva Rodos Assol 55
Ціни на Akva Rodos Assol 55 |
---|---|---|---|---|
Akva Rodos Assol 50 | від 4 499 грн. | 2 пропозиції | ||
Akva Rodos Assol 55 | від 4 947 грн. | 3 пропозиції | ||
Akva Rodos Assol 65 | від 6 504 грн. | 3 пропозиції | ||
Akva Rodos Assol 80 | від 10 185 грн. | 2 пропозиції | ||
Akva Rodos Assol 100 | від 12 477 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →