Ланцюгова пила AL-KO CSM 1815 114023
Відео 1Фото 19 |
AL-KO CSM 1815 114023 акк. 1 шт 2.5 Агод акк. відсутній |
|
У комплекті акумулятор 18 В (2.5 Агод), зарядний пристрій та кейс.
Маленька акумуляторна ланцюгова пилка зі 150-мм шиною. Призначена для пиляння живих гілок діаметром до 130 мм або висушеної деревини. Завдяки малій вазі та можливості роботи без дротів, пила AL-KO CSM 1815 добре підходить для догляду за садом або роботи на висоті (на даху чи у кроні дерева). Інструмент оснащений системою змащення полотна і захисним кожухом, який закриває верхню частину ланцюга, що рухається. До пилки додаються один акумулятор ємністю 2.5 Агод, зарядний пристрій, баночка олії та пластиковий кейс для зберігання та перенесення інструменту.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AL-KO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AL-KO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AL-KO CSM 1815 114023
Усі ціни 7 →Акумуляторна ланцюгова міні-пила Al-Ko CSM 1815 з акб 2,5 Ah і з/п в кейсі | 8 499 грн. |
Акумуляторна ланцюгова пила AL-KO CSM 1825 з АКБ і зарядним пристроєм (114 | 8 999 грн. |
Электропила AL-KO Csm 1815 + АКБ и ЗУ (114023) | 8 999 грн. |
Пилка акумуляторна AL-KO mini CSM 1815 Bo Flex (SET)(114023) | 8 999 грн. |
Пила ланцюгова акумуляторна міні AL-KO CSM 1825 (18 В, 2.5 А*год, 150 мм) | 9 399 грн. |
Ланцюгова пила AL-KO CSM 1825 з АКБ та ЗП 114023 | 8 999 грн. |
Ланцюгова пила AL-KO CSM 1825 ЗП+АКБ (114023) | 8 999 грн. |
Відеоогляди
Модификації AL-KO CSM 1815 114023
Ціни на AL-KO CSM 1815 114023 |
---|---|---|---|---|
AL-KO CSM 1815 114023 | від 8 499 грн. | 7 пропозицій | ||
AL-KO CSM 1815 114016 | від 4 299 грн. | 8 пропозицій |