Ланцюгова пила AL-KO Solo 6646-45
AL-KO Solo 6646-45 380 мм450 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AL-KO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AL-KO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AL-KO Solo 6646-45
Усі ціни 9 →Бензопила SOLO by AL-KO 6646 45 см | 12 199 грн. |
Пила бензинова Al-ko 6646 (127520-21) | 13 320 грн. |
Пилка ланцюгова бензинова AL-KO 6646 з шиною 45 см і ланцюгом 72 ланки (12 | 14 799 грн. |
Пилка ланцюгова бензинова 6646 solo by AL-KO з шиною 45 см і ланцюгом 72 л | 14 799 грн. |
Пилка бензинова solo by AL-KO 6646 127520-21 | 14 799 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації AL-KO Solo 6646-45
Ціни на AL-KO Solo 6646-45 |
---|---|---|---|---|
AL-KO Solo 6646-38 | від 11 700 грн. | 13 пропозицій | ||
AL-KO Solo 6646-45 | від 12 199 грн. | 9 пропозицій |