Ланцюгова пила AL-KO CSM 1815 114016
Відео 1Фото 18 |
AL-KO CSM 1815 114016 акк. 1 шт 2.5 Агод акк. відсутній |
|
Компактна акумуляторна пилка, яку можна використовувати для догляду за деревами та чагарниками. Оснащена пиляльним полотном, що має довжину 150 мм (виробник рекомендує пиляти гілки та колоди діаметром не більше 130 мм). За рахунок малої ваги (всього 1.56 кг без урахування акумулятора) ланцюгову пилку AL-KO CSM 1815 зручно використовувати для роботи на висоті (наприклад, при кронуванні дерев або під час роботи на даху).
У неї є вбудований бачок, з якого масло подається на шину для змащення ланцюга під час роботи, і захисний кожух, що закриває полотно зверху заради безпеки. У комплектації інструмент поставляється з пластиковим кейсом, але без АКБ і зарядного пристрою. Для роботи буде потрібна батарея AL-KO (виробник рекомендує АКБ ємністю 2.5 Агод) або акумулятор Bosch із сімейства Power for ALL 18 V.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AL-KO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AL-KO.
Купити AL-KO CSM 1815 114016
Усі ціни 6 →Аккумуляторная пила AL-KO mini CSM 1815 Bo Flex (без АКБ и зарядного) 1140 | 4 299 грн. |
Аккумуляторная мини-пила Al-Ko CSM 1815, 1 акб 2,5 Ah, з/у 3 А | 8 499 грн. |
Акумуляторна міні пила AL-KO CSM 1825 без АКБ і ЗП (114016) | 5 399 грн. |
Электропила AL-KO Csm 1815 без АКБ (114016) | 4 300 грн. |
Пилка акумуляторна AL-KO mini CSM 1815 Bo Flex(114016) | 4 299 грн. |
Ланцюгова пила AL-KO CSM 1825 без АКБ та ЗП 114016 | 4 299 грн. |
Модификації AL-KO CSM 1815 114016
Ціни на AL-KO CSM 1815 114016 |
---|---|---|---|---|
AL-KO CSM 1815 114023 | від 8 499 грн. | 7 пропозицій | ||
AL-KO CSM 1815 114016 | від 4 299 грн. | 6 пропозицій |