Обприскувач AL-KO Solo 202C
AL-KO Solo 202C 1.25 л2 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AL-KO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AL-KO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AL-KO Solo 202C
Усі ціни 11 →Обприскувач ручний SOLO 202C | 799 грн. |
Опрыскиватель ручной Solo (202C) | 799 грн. |
Обприскувач ручний SOLO 202C | 799 грн. |
Обприскувач ручний SOLO (202C) | 799 грн. |
Опрыскиватель Solo ручной, 2 л, поршневой, давление 3 бар, с поворотным со | 799 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації AL-KO Solo 202C
Ціни на AL-KO Solo 202C |
---|---|---|---|---|
AL-KO Solo 201C | від 739 грн. | 11 пропозицій | ||
AL-KO Solo 202C | від 760 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →