Обприскувач AL-KO Solo 202
AL-KO Solo 202 1.25 л2 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AL-KO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AL-KO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AL-KO Solo 202
Усі ціни 15 →Обприскувач ручний SOLO 202 | 659 грн. |
Опрыскиватель ручной Solo (202) | 659 грн. |
Обприскувач ручний SOLO 202 | 659 грн. |
Обприскувач ручний SOLO (202) | 659 грн. |
Опрыскиватель Solo ручной, 2 л, поршневой, давление 3 бар, вес 0.5 кг (202 | 787 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації AL-KO Solo 202
Ціни на AL-KO Solo 202 |
---|---|---|---|---|
AL-KO Solo 201 | від 645 грн. | 16 пропозицій | ||
AL-KO Solo 202 | від 627 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →