Заглибний насос AL-KO TK 250 Eco (113593)
AL-KO TK 250 Eco поплавковий вимикач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AL-KO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AL-KO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AL-KO TK 250 Eco
Погружной насос для чистой воды AL-KO TK 250 ECO | 2 299 грн. |
Насос дренажний для чистої води AL-KO TK 250 Eco (113593) 113593 | 2 299 грн. |
Занурювальний дренажний насос AL-KO TK 250 Eco (113593) TK 250 Eco (113593 | 2 062 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →