Каталог   /   Аудіотехніка   /   Акустичні системи   /   Klipsch

Акустична система Klipsch R-51PM

Фото - Акустична система Klipsch R-51PM
Відео 28Фото 13
Klipsch R-51PM
Колір
Призначеннядомашня
Розміщенняполична
Технічні характеристики
Типактивна
Кількість каналівкомплект 2.0
Кількість динаміків2
Кількість смуг2
Частота кросовера1.663 кГц
Потужність / частота
Фронт60 Вт/канал
Максимальна потужність підсилювача140 Вт
Сумарна номінальна потужність120 Вт
Загальний частотний діапазон68 – 21000 Гц
Конструкція
Особливості конструкціїмагнітне екранування
фазоінвертор ззаду
рупорне оформлення
Роз'єми
ВходиRCA
mini-Jack (3.5 мм)
оптичний
USB-порт / type B /
ВиходиRCA / на сабвуфер /
Інше
Bluetooth+
пульт ДК
Діаметр ВЧ динаміка25 мм
Діаметр НЧ (НЧ/СЧ) динаміка133 мм
Матеріал оздобленняMDF
Габарити фронтальних колонок (ВхШхГ)34x18x23 см
Вага9.6 кг
Офіційний сайтklipsch.com
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2018
Вбудований підсилювач. Bluetooth. Sub-in. Фонокоректор.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Klipsch 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Klipsch.
Музичний квест: Як вибрати акустичну систему і не помилитисяКлючові критерії вибору акустичної системи: що потрібно знати, щоб купити оптимальні колонки під ваші вимоги

Купити Klipsch R-51PM

Усі ціни 12 →

Klipsch Reference R-51PM Black

Klipsch Reference R-51PM Black Найучасніші активні поліпшені монітори Klipsch R-51PM із серії Reference забезпечують якісне о... щеб'ємне звучання й не займають водночас багато місця. Модель має мінімалістський дизайн з ефектним вініловим оздобленням чорного кольору та добре демпфованим корпусом з MDF. Круглий порт фазоінвертора винесений у тил колонки. Високими частотами займається дюймовий компресійний
Mirakustiki.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Поскаржитись
28 350 грн.

Акустика Klipsch R-51PM Black

Активні колонки Klipsch Reference R 51PM ...
Portativ.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
26 999 грн.

Колонки KLIPSCH Reference R-51PM Black (1066255) 1066255

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись

Акустична система Klipsch Reference R-51PM Black (1066255) 1066255

+ 945 балів ITbox, дротове, бездротове, 2.0, Bluetooth, mini Jack 3.5 mm, 2 RCA, Optical, USB‑B, Потужність, Вт - 120, дереви... щена (MDF), 4.8 кг, блутуз колонки
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Klipsch Reference R-51PM Black офіційна гарантія

PermyCoЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
26 499 грн.
ще 7 пропозицій

Динаміка цін на Klipsch R-51PM

Рекомендую для тих хто любить почути справжній чистий звук класичних інструментів
14 червня 2021
Чудо активні поличники
Гітара на них чудова, будь-яку акустику відіграють на ура, що стосується будь-якої сучасної попси це не для них.
Без стійок звук відчутно відрізняється. Але напевно так і має бути.
користуюся Klipsch R-51PM кілька місяців
Додати відгук
Відеоогляди

Полична акустика Klipsch R-51PM увібрала у себе багаторічний досвід та традиції американського бренду у створенні колонок Hi-Fi. До того ж це активна система, що автоматично позбавляє вас від подекуди непростого вибору підсилювача.

Просто і зі смаком

Кабінети розміром 34x18x23 см виконані з МДФ, покритого вініловою плівкою з текстурою дерева. Багатством забарвлень виробник не балує, пропонує лише чорний варіант, натомість на його тлі відмінно виглядають бронзові дифузори вуферів. За бажання їх можна заховати за чорними грилями, що зручно кріпляться на магнітах.

Можливості підключення

На задній панелі головної колонки розміщений блок з роз'ємами USB type B, оптичним входом, AUX і RCA, а також портом для підключення зовнішнього активного сабвуфера, якщо комусь буде мало басів.

Вбудований фонокоректор і окремий контакт для кабелю заземлення робить акустику відмінним доповненням до вінілового програвача, а Bluetooth дає змогу транслювати музику без дротів просто з ноутбука чи смартфона.

Звук, який не розчарує

За звучання в діапазоні 68 – 21000 Гц відповідають дюймові рупорні твітери Tractrix 90х90º і 133-міліметрові вуфери IMG. Бас не дуже глибокий, але відкритий і добре текстурований, на гучності вище середнього немає й найменшого натяку на бурмотіння. Середні частоти соковиті та емоційні, з прекрасним післязвуком, сцена глибока та об'ємна з ефектом занурення. А ось ВЧ відрізок комусь може здатися надмірно «яскравим», але не турбуйтеся, сибілянтів ви не почуєте навіть на високій гучності.

Висновок

Klipsch R-51PM підійде меломанам і тим, хто просто любить якісний звук і простоту використання. Адекватна ціна (650$) та широкий набір варіантів підключення припадуть до душі багатьом користувачам, а компактність акустики та непоганий запас потужності (до 120 Вт) стануть безсумнівним плюсом в умовах невеликих приміщень.