Електрогенератор Alimar ALM D 5000ME
Фото 5 |
Alimar ALM D 5000ME електростартерручний |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alimar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alimar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alimar ALM D 5000ME
Генератор дизельний Alimar ALM-D-5000 ME 1 фаза 5.5 кВА | 53 000 грн. |
Дизельний генератор Alimar ALM-D-5000ME | 36 000 грн. |
Генератор дизельний Alimar ALM-D-5000 ME 1 фаза 5.5 кВА | 30 900 грн. |
Генератор дизельний Alimar ALM-D-5000ME 1 фаза 5.5 кВa | 4,4 кВт | 220В | | 31 500 грн. |
Дизельний генератор Alimar ALM-D-5000-ME 4,4 квт 1фазний електрогенератор | 39 511 грн. |
Модификації Alimar ALM D 5000ME
Ціни на Alimar ALM D 5000ME |
---|---|---|---|---|
Alimar ALM D 5000ME | від 30 900 грн. | 6 пропозицій | ||
Alimar ALM D 5000M | від 28 890 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →