Електрогенератор ROTEK GD4-1A-6000-5EBZ (GEN236)
Фото 6 |
ROTEK GD4-1A-6000-5EBZ 230 B 400 В |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ROTEK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ROTEK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ROTEK GD4-1A-6000-5EBZ
Дизельный генератор Rotek GD4-1A-6000-5EBZ (GEN236) | 26 160 грн. |
Дизельний генератор ROTEK GD4-1A-6000-5EBZ 220V 50Hz (1 фаза) 5,5 kW (GEN2 | 40 999 грн. |
Дизельный генератор ROTEK GD4-1A-6000-5EBZ 220V 50Hz (1 фаза) 5,5 kW (GEN2 | 40 999 грн. |
Дизельний генератор ROTEK GD4-1A-6000-5EBZ 220V 50Hz (1 фаза) 5,5 kW (GEN2 | 24 499 грн. |
Дизельный генератор Rotek GD4-1A-6000-5EBZ (GEN236) | 50 799 грн. |
Модификації ROTEK GD4-1A-6000-5EBZ
Ціни на ROTEK GD4-1A-6000-5EBZ |
---|---|---|---|---|
ROTEK GD4-1A-6000-5EBZ | від 24 499 грн. | 5 пропозицій | ||
ROTEK GD4-3-6000-5EBZ | від 23 499 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →