Литий диск Allante 1003 10x21/5x130 ET45 DIA84,1
від 9 721 до 11 901 грн. Порівняти ціни 19 →Діаметр (R):21 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):84.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Allante 1003 4
Характеристики
Allante 1003 10x21/5x130 ET45 DIA84,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Allante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Allante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Allante 1003 10x21/5x130 ET45 DIA84,1
Сортувати
Литые диски Allante 1003 R21 W10 PCD5x130 ET45 DIA84.1 (black) 1001582894 | 10 076 грн. |
Allante 1003 R21 W10 PCD5x130 ET45 DIA84.1 Black | 10 475 грн. |
ALLANTE 1003 10,0x21/5x130 D84,1 ET45 BLACK | 9 889 грн. |
Allante 1003 (R21 W10.0 PCD5x130 ET45 DIA84.1) черный | 10 709 грн. |
Allante Allante ALLANTE-1003 (R21 W10.0 PCD5x130 ET45 DIA84.1) BLACK | 11 386 грн. |
ще пропозиції 14 → |
Закрити
Схожі