Литий диск Allante 184 6x14/4x98 ET25 DIA58,6
від 3 176 до 3 888 грн. Порівняти ціни 19 →Діаметр (R):14 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 98 мм ЦО (DIA):58.6 мм Виліт (ET):25 мм |
Модифікації Allante 184 13
Характеристики
Allante 184 6x14/4x98 ET25 DIA58,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Allante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Allante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Allante 184 6x14/4x98 ET25 DIA58,6
Сортувати
Литые диски Allante 184 R14 W6 PCD4x98 ET25 DIA58.6 (HB) 1000502097 | 3 333 грн. |
Allante 184 R14 W6 PCD4x98 ET25 DIA58.6 HB | 3 421 грн. |
ALLANTE 184 6,0x14/4x98 D58,6 ET25 HB | 3 364 грн. |
Allante Allante Allante-184 (R14 W6.0 PCD4x98 ET25 DIA58.6) HB | 3 724 грн. |
Allante 184 (R14 W6.0 PCD4x98 ET25 DIA58.6) HB | 3 416 грн. |
ще пропозиції 14 → |
Закрити
Схожі