Литий диск Zorat 337 6x14/4x98 ET25 DIA58,6
Фото 4 | від 3 135 до 3 758 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):14 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 98 мм ЦО (DIA):58.6 мм Виліт (ET):25 мм |
Модифікації Zorat 337 9
Характеристики
Zorat 337 6x14/4x98 ET25 DIA58,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 337 6x14/4x98 ET25 DIA58,6
Сортувати
Литые диски ZW 337 R14 W6 PCD4x98 ET25 DIA58.6 (BEP) 1002178182 | 3 609 грн. |
Zorat Wheels (ZW) 337 R14 W6 PCD4x98 ET25 DIA58.6 BE-P | 3 248 грн. |
Zorat Wheels 337 6x14 4x98 ET25 DIA58.6 BEP | 3 238 грн. |
Диски ZW 337 6x14 4x98 ET25 DIA58,6 (BEP) | 3 217 грн. |
ZW 337 (R14 W6.0 PCD4x98 ET25 DIA58.6) BEP | 3 232 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Схожі