Литий диск Allante 5037 7x16/5x112 ET45 DIA57,1
від 4 605 до 5 431 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Allante 5037 4
Характеристики
Allante 5037 7x16/5x112 ET45 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Allante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Allante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Allante 5037 7x16/5x112 ET45 DIA57,1
Сортувати
Allante 5037 R16 W7 PCD5x112 ET45 DIA57.1 S | 4 710 грн. |
Allante 5037 (R16 W7.0 PCD5x112 ET45 DIA57.1) silver | 4 850 грн. |
Диски Allante 5037 7x16 5x112 ET45 DIA57,1 (silver) | 4 801 грн. |
Allante 5037 7x16 5x112 ET45 DIA57.1 S | 4 750 грн. |
Allante 5037 7x16 5x112 ET45 DIA57.1 S | 5 293 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Схожі