Литий диск Allante T1067 7x16/5x112 ET35 DIA66,6
від 4 362 до 5 348 грн. Порівняти ціни 19 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Allante T1067 2
Характеристики
Allante T1067 7x16/5x112 ET35 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Allante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Allante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Allante T1067 7x16/5x112 ET35 DIA66,6
Сортувати
Литые диски Allante T1067 R16 W7 PCD5x112 ET35 DIA66.6 (BS) 1001873965 | 4 557 грн. |
Allante T1067 R16 W7 PCD5x112 ET35 DIA66.6 BS | 4 710 грн. |
ALLANTE T1067 7,0x16/5x112 D66,6 ET35 BS | 4 580 грн. |
Allante T1067 (R16 W7.0 PCD5x112 ET35 DIA66.6) BS | 4 675 грн. |
Allante Allante ALLANTE-T1067 (R16 W7.0 PCD5x112 ET35 DIA66.6) BS | 5 124 грн. |
ще пропозиції 14 → |
Закрити
Схожі