Литий диск Replica BK5340 6,5x16/5x112 ET40 DIA57,1
від 4 580 до 4 675 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Replica BK5340 5
Характеристики
Replica BK5340 6,5x16/5x112 ET40 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica BK5340 6,5x16/5x112 ET40 DIA57,1
Сортувати
Replica VOLKSWAGEN BK5340 6,5x16/5x112 D57,1 ET40 GP | 4 580 грн. |
Replica BK5340 (R16 W6.5 PCD5x112 ET40 DIA57.1) GP | 4 675 грн. |
Диск Replica BK5340 GP R16 W6,5 PCD5x112 ET40 DIA57,1 | 4 657 грн. |
Replica SKODA BK5340 6,5x16/5x112 D57,1 ET40 GP | 4 580 грн. |
Replica SEAT BK5340 6,5x16/5x112 D57,1 ET40 GP | 4 580 грн. |
Закрити
Схожі