Літня шина Altenzo Sports Comforter Plus 265/35 R18 97W
Відео 1Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Altenzo Sports Comforter Plus 265/35 R18 97W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Altenzo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Altenzo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Altenzo Sports Comforter Plus 265/35 R18 97W
Усі ціни 20 →Altenzo Sports Comforter+ 265/35 R18 97W XL | 2 709 грн. |
Летние шины Altenzo Sports Comforter Plus 265/35 ZR18 97W XL 1002278127 | 2 748 грн. |
Altenzo Sports Comforter Plus (265/35R18 97W) | 2 663 грн. |
Лiтня шина ALTENZO Sports Comforter Plus 265/35R18 97W XL | 2 572 грн. |
ALTENZO Лiтня шина ALTENZO Sports Comforter Plus 265/35R18 97W XL | 2 609 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →