Литий диск Alutec Grip 6x15/5x114,3 ET45 DIA70,1
Відео 3Фото 4 | від 4 631 до 6 854 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Alutec Grip 118
Характеристики
Alutec Grip 6x15/5x114,3 ET45 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Grip 6x15/5x114,3 ET45 DIA70,1
Сортувати
ALUTEC Grip R15 W6 PCD5x114,3 ET45 DIA70.1 Graphite | 5 620 грн. |
Alutec Grip R15 W6 PCD5x114.3 ET45 DIA70.1 Graphite GR60545B82-7 | 4 672 грн. |
Alutec Grip polar silver R15 W6.0 PCD5x114.3 ET45 DIA70.1 | 6 394 грн. |
Alutec Grip R15 W6 PCD5x114.3 ET45 DIA70.1 Silver | 4 800 грн. |
ALUTEC Grip R15 W6 PCD5x114,3 ET45 DIA70.1 polar silver | 6 126 грн. |
Alutec Grip R15 W6 PCD5x114.3 ET45 DIA70.1 Silver GR60545B81-0 | 4 631 грн. |
Alutec Grip graphite R15 W6.0 PCD5x114.3 ET45 DIA70.1 | 6 854 грн. |
Alutec Grip R15 W6 PCD5x114.3 ET45 DIA70.1 Graphite | 4 843 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі