Литий диск AUTEC Vidra 6x15/5x114,3 ET40 DIA66,1
Відео 3Фото 27 | від 4 821 до 7 304 грн. Порівняти ціни 27 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):66.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації AUTEC Vidra 39
Характеристики
AUTEC Vidra 6x15/5x114,3 ET40 DIA66,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Vidra 6x15/5x114,3 ET40 DIA66,1
Сортувати
Литые диски Autec Vidra R15 W6 PCD5x114.3 ET40 DIA66.1 (black polished) 10 | 5 669 грн. |
Autec Vidra 6x15 5x114.3 ET40 DIA66.1 Schwarz gl | 5 013 грн. |
Autec Vidra (R15 W6.0 PCD5x114.3 ET40 DIA66.1) schwarz glanzend | 5 173 грн. |
Autec Vidra 6x15 5x114.3 ET40 DIA66.1 BP | 5 460 грн. |
Диск Autec Vidra BP R15 W6,0 PCD5x114,3 ET40 DIA66,1 | 5 688 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі