Подрібнювач відходів In-Sink-Erator Model E75
Відео 1Фото 4 |
In-Sink-Erator Model E75 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог In-Sink-Erator 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі In-Sink-Erator.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити In-Sink-Erator Model E75
Усі ціни 28 →IN-SINK-ERATOR MODEL 75-2 | 16 999 грн. |
Подрібнювач харчових відходів IN-SINK-ERATOR MODEL 75-2 | 16 499 грн. |
Подрібнювач харчових відходів IN-SINK-ERATOR MODEL 75-2 | 16 999 грн. |
In-Sink-Erator Model 75-2 офіційна гарантія | 15 899 грн. |
Подрібнювач харчових відходів In-Sink-Erator E75 | 17 028 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →