Змішувач AM-PM Admire F1010000
AM-PM Admire F1010000 Admireбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AM-PM Admire F1010000
Змішувач для ванни Am.Pm Admire хром F1010000 | 15 000 грн. |
Змішувач для ванни та душу AM-PM Admire F1010000B | 15 000 грн. |
Смеситель для ванны и душа AM-PM Admire F1010000B | 12 000 грн. |
Змішувач для ванни і душа AM-PM Admire F1010000B F101000B | 12 000 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →