Змішувач AM-PM Like F8007700
Відео 1Фото 16 |
AM-PM Like F8007700 |
|
Змішувач з вбудованим каналом для питної води. З технологією Fresh Boost при обертанні ручки на 90° можна включити подачу води з фільтра. Для включення водопровідної води змішувач управляється звичним способом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AM-PM Like F8007700
Усі ціни 34 →Змішувач для кухні Am.Pm Like чорний камінь F8007722 з каналом для питної | 3 183 грн. |
Змішувач для кухні з каналом для питної води AM.PM Like (колір - хром) F80 | 3 622 грн. |
AM.PM AM.PM Like F8007700 | 3 622 грн. |
Змішувач на кухню однозахватний із краном для фільтрованої води AM.PM Like | 3 622 грн. |
Змішувач для кухні з підключенням до фільтру AM.PM Like (F8007700) F800770 | 3 622 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →