Ванна AM-PM Gem 170x75 см (W90A-170-075W-A)
Фото 7 | 11 243 грн. Купити! Ванна акрилова 170x75 AM.PM W90A-170-075W-A GemAmpmstore.com.uaМенше року (Київ) Гарантія: 15 міс. від виробника Поскаржитись |
AM-PM Gem 170x75 |
|
Для армування використовується смола без використання стиролу (відсутність запаху, шкідливих виділень, підвищена міцність). Товщина листа акрилу: 5-7 мм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації AM-PM Gem
Ціни на AM-PM Gem |
---|---|---|---|---|
AM-PM Gem 150x70 см | від 9 483 грн. | 14 пропозицій | ||
AM-PM Gem 170x70 см | від 10 358 грн. | 11 пропозицій | ||
AM-PM Gem 170x75 см | від 11 243 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →