Душова кабіна AM-PM Like Square 100x100
Фото 3 |
AM-PM Like Square 100 W80G-303-100MT 88x88100x100 |
|
Додатково може комплектуватися піддоном
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AM-PM Like Square 100x100
Душова кабіна AM PM Like Square 100, 100x100 W80G-303-100MT профіль хром г | 19 400 грн. |
Душевая кабина AM PM Like Square 100, 100x100 W80G-303-100MT профиль хром | 16 188 грн. |
Душова кабіна AM PM Like Square 100, 100x100 W80G-303-100MT профіль хром г | 19 400 грн. |
Модификації AM-PM Like Square
Ціни на AM-PM Like Square |
---|---|---|---|---|
AM-PM Like Square 88x88 | від 15 108 грн. | 4 пропозиції | ||
AM-PM Like Square 100x100 | від 16 188 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →