Змішувач AM-PM Sensation F3085000
Фото 8 |
AM-PM Sensation F3085000 |
|
Дополнительно может комплектоваться внутренним блоком для смешивания.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AM-PM Sensation F3085000
Усі ціни 11 →AM.PM AM.PM Sensation F3085000 | 3 840 грн. |
Змішувач прихованого монтажу з перемикачем AM.PM Sensation хром латунь 170 | 3 840 грн. |
Смеситель для ванны и душа AM.PM Sensation F3085000, монтируемый в стену 1 | 3 840 грн. |
Змішувач для душу AM.PM Sensation F3085000 | 3 840 грн. |
Змішувач для ванни та душу AM.PM Sensation F3085000 | 3 840 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →