Унітаз AM-PM Like C801701SC
Фото 8 |
AM-PM Like C801701SC |
|
Сидіння виконано у дизайні Wrap Over: кришка повністю закриває сидіння і є продовженням дизайну чаші. Унітаз виготовлений із склоподібного фарфору
Сидіння з кришкою може продаватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AM-PM Like C801701SC
Усі ціни 10 →Унітаз підвісний Am.Pm Like C801701SC з сидінням Soft Close | 11 490 грн. |
Унітаз підвісний Am.Pm Like C801701SC із сидінням Soft Close | 11 490 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий AM.PM Like із сидінням з мікроліфтом C | 9 192 грн. |
AM.PM AM.PM C801701SC Like с сиденьем микролифт | 9 192 грн. |
Подвесной унитаз AM.PM FlashClean Like с сидением микролифт (C801701SC) 19 | 9 192 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →