Тумба під умивальник AM-PM X-Joy 65 (M85AFHX0652WG)
Фото 9 |
AM-PM X-Joy 65 55 см65 см |
|
Навантаження на ящик до 35 кг Фурнітура: push-to-open. Додатковий ящик, який висувається на 15 см і забезпечує швидкий доступ до найбільш потрібним речам. Спеціальний спосіб фарбування довговічних поліакрилових емалей в 7 шарів.
Умивальник може продаватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AM-PM X-Joy 65
Усі ціни 16 →Тумба підвісна Am.Pm X-Joy 65 см M85-FHX0652-WC0652WG38 з умивальником | 18 171 грн. |
Тумба з раковиною AM.PM X-Joy 65 см (M85-FHX0652-WC0652WG38) M85-FHX0652-W | 18 171 грн. |
Тумба с раковиной подвесная AM.PM X-Joy, 65 см, M85-FHX0652-WC0652WG38 192 | 18 171 грн. |
Комплект меблів тумба з умивальником AM.PM X-Joy 65 х 45 х h60 см, білий г | 18 171 грн. |
Тумбочка із раковиною для ванної AM.PM X-Joy 65x60x45см підвісна білий M85 | 18 171 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації AM-PM X-Joy 65
Ціни на AM-PM X-Joy 65 |
---|---|---|---|---|
AM-PM X-Joy 55 | від 14 887 грн. | 14 пропозицій | ||
AM-PM X-Joy 65 | від 16 354 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →