Тумба під умивальник SANWERK Foreva Air 81 MV0000811
SANWERK Foreva Air 81 MV0000811 |
|
Боковини та фасади тумби з особливого пластику (Німеччина), який аналогічний своїм властивостям та щільності натуральної деревини. Матеріал легкий, має хорошу міцність на вигин, водонепроникний, не гниє, не покривається грибковою пліснявою.
Тумба комплектується умивальником "Клеа". Допустиме навантаження на один ящик становить 30 кг. Фасади завтовшки 19 мм. Матеріал не містить токсичних матеріалів. Фурнітура: Tandembox Antaro Blum (Австрія). Кріплення до стіни - CAMAR (Італія).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SANWERK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SANWERK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SANWERK Foreva Air 81 MV0000811
Тумба з умивальником SANWERK ФОРЄВА AIR 81 БІЛА З УМИВ. ПАДОВА (MV0000811) | 15 500 грн. |
Тумба з умивальником SANWERK ФОРЕВА AIR 81 MV0000811 | 15 600 грн. |
Тумба SANWERK "ФОРЕВА AIR" 81 біла з умив. "Падова" (MV0000811) | 18 399 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →