Медіаплеєр Amazon Fire TV
Відео 24Фото 4 |
Amazon Fire TV |
|
Брендовий мережевий стаціонарний медіаплеєр з підтримкою виведення зображень FullHD- та UltraHD/4K-дозвіл, бездротовим/кабельним мережними інтерфейсами та безшумною пасивною системою охолодження. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії. За допомогою такого пристрою можна перетворити бюджетний LED-телевізор на повноцінну smart-систему з доступом до глобальної мережі та можливістю перегляду мережного медіаконтенту, включаючи популярні стрімінгові сервіси YouTube, Prime Streaming, Hulu, HBO Go, Pandora, Watch ESPN тощо).
Апаратною основою мультимедійного плеєра Amazon Fire TV є 4-ядерний процесор Qualcomm Krait 300, що працює у зв'язці з 2 Гб оперативної та 8 Гб постійної пам'яті. Інтегровані в процесор графічне ядро показують базовий рівень 3D-продуктивності та легко справляються з 2D-графікою. Як програмна підсистема використовується пропрієтарна хмара на ядрі Linux. Плеєр забезпечує відтворення всіх популярних форматів мультимедійного відеоконтенту UltraHD/4К-дозвіл, в т.ч. стиснутого з використанням прогресивних кодеків H.265 HEVC та VP9.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amazon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amazon.
Купити Amazon Fire TV
Amazon Fire TV Stick with Alexa Voice Remote (3rd Gen) STH0020291 | 1 599 грн. |
Amazon Fire TV Cube czarny | 7 462 грн. |
Amazon Fire TV Cube czarny | 7 644 грн. |
Медіаплеєр Amazon Fire TV Stick with Alexa Voice Remote (3rd Gen) | 1 799 грн. |
Смарт ТБ Amazon Fire TV Cube 4K з Alexa Control and Remote 2/16GB (2018) B | 2 747 грн. |
- Операційна система Amazon FireOS
- Голосовий пошук