Медіаплеєр Geotex GTX-R10I 2/16 Voice (8569)
Фото 4 |
Geotex GTX-R10I 2/16 Voice 16 ГБ16 ГБ |
|
Доступний стаціонарний мережевий медіаплеєр UltraHD/4K/8K-дозвіл з продуктивним 4-ядерним процесором Amlogic S905X3, скороченим об'ємом пам'яті (2 Гб оперативної, 16 Гб постійної пам'яті), підтримкою голосового управління та комплектним гіроскопічним пультом дистанційного керування. Функціонує під керуванням операційної системи Android TV 9, яка має доступ до Google Play і дозволяє встановлювати сертифіковані програми (в т.ч.
програми вітчизняних та зарубіжних онлайн-кінотеатрів: Kyivstar TV, Megogo, Sweet.tv, ukrainske.tv, Netflix, Amazon Prime Video, Apple TV та ін.). Мережний медіаплеєр Geotex GTX-R10I 2/16 Voice обладнаний швидкодіючим дводіапазонним модулем Wi-Fi 5, картридером та двома портами USB 2.0 з можливістю підключення накопичувачів та різних маніпуляторів. Ця модель здатна перетворити будь-який телевізор, що має вхід HDMI, на актуальний багатоцільовий SMART-пристрій. Вихід стандарту HDMI 2.1 забезпечує виведення зображення з роздільною здатністю 3840х2160 при 60 кадр/сек або 7680х4320 при 24 кадр/сек. Потужний процесор гарантує безпроблемне декодування всіх популярних форматів відеоконтенту, включаючи такі ресурсомісткі кодеки як H.265 та VP9 (в т.ч. з HDR/HDR10).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geotex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geotex.
Купити Geotex GTX-R10I 2/16 Voice
Усі ціни 11 →Медиаплеер Geotex GTX-R10i 2/16 Голос (8569) | 2 147 грн. |
Медиаплеер Geotex GTX-R10i 2/16 Голос (8569) 8569 | 2 050 грн. |
Geotex GTX-R10i PRO 2/16GB Голос 8569 | 2 050 грн. |
Медіаплеєр Geotex GTX-R10i 2/16 Голос (8569) 8569 | 2 050 грн. |
Geotex Медіаплеєр Geotex GTX-R10i 2/16 Голос (8569) 8569 | 2 050 грн. |
Модификації Geotex GTX-R10I 2/16 Voice
Ціни на Geotex GTX-R10I 2/16 Voice |
---|---|---|---|---|
Geotex GTX-R10I 2/16 | від 1 677 грн. | 12 пропозицій | ||
Geotex GTX-R10I 2/16 Voice | від 2 050 грн. | 11 пропозицій |