Посудомийна машина Amica DFM 44C7 EOqWH білий
Фото 12 |
Amica DFM 44C7 EOqWH білий
Комплектів посуду:10
Сушка:конденсаційна
Кількість програм:7 шт
Витрата води:9 л
Рівень шуму:44 дБ
Ширина:44.8 см
Всі характеристики
Характеристики DFM 44C7 EOqWH
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Amica DFM 44C7 EOqWH
Ціни на Amica DFM 44C7 EOqWH |
---|---|---|---|---|
Amica DFM 44C7 EOqWH білий | від 17 975 грн. | 2 пропозиції | ||
Amica DFM 44C7 EOqSH сріблястий | від 18 496 грн. | 2 пропозиції | ||
Amica DFM 44C7 EOqBID чорний | від 20 160 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →