Посудомийна машина Amica DFM 46C8 EOIBD чорний
Фото 7 |
Стильна посудомийна машина з вузьким чорним корпусом, конденсаційною сушкою, вбудованим доводчиком, довговічним інверторним електродвигуном SilentDrive 3.0, електронною системою управління з великим вибором різних програм, функцією OpenDry (автоматичне відкривання дверцят в кінці циклу для більш повного видалення) MaxiSpace3 та низьким споживанням води. Виробником позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, призначений активного побутового використання.
Ідеально підійде для інтеграції у темні інтер'єри невеликих кухонь. Три рівні завантаження (пластиковий короб і два гратчасті кошики) дозволяють швидко розмістити в посудомийній машині Amica DFM 46C8 EOIBD до 10 стандартних комплектів посуду. Рухливі тримачі нижнього кошика та регулювання положення верхнього дають можливість розміщувати в камері великі каструлі, сковороди, деталі кухонних комбайнів та грати варильних поверхонь. Машина розрахована на обслуговування побутових потреб сім'ї чисельністю 3-5 осіб та може оперативно перемити посуд після сімейного застілля чи дружньої вечірки.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Купити Amica DFM 46C8 EOIBD чорний
Усі ціни 11 →Посудомойка Amica DFM46C8EOiBD | 19 737 грн. |
Посудомийна машина Amica DFM46C8EOIBD | 22 464 грн. |
Посудомийна машина Amica DFM46C8EOIBD | 19 078 грн. |
Amica DFM46C8EOIBD | 19 760 грн. |
Amica DFM46C8EOIBD | 20 254 грн. |
Модификації Amica DFM 46C8 EOIBD
Ціни на Amica DFM 46C8 EOIBD |
---|---|---|---|---|
Amica DFM 46C8 EOIWD білий | від 18 042 грн. | 8 пропозицій | ||
Amica DFM 46C8 EOIID нержавіюча сталь | від 18 638 грн. | 9 пропозицій | ||
Amica DFM 46C8 EOIBD чорний | від 19 068 грн. | 11 пропозицій |