Посудомийна машина Amica DFM 46C8 EOIID нержавіюча сталь
Фото 17 |
Порівняно компактна посудомийна машина, що окремо стоїть, зі стильним фасадом з нержавіючої сталі, енергоефективною конденсаційною сушкою, малошумним інверторним електродвигуном SilentDrive 3.0, паровою обробкою SteamPower, функцією автоматичного відкривання дверцят OpenDry, електронним керуванням, триярусною системою завантаження. Виробником позиціонується як модель середньої цінової категорії.
Призначена для використання у компактних кухнях, тобто. у ситуаціях, коли ширина корпусу дуже важлива для оптимального компонування техніки в кухонному гарнітурі. Посудомийна машина Amica DFM 46C8 EOIID здатна виконувати якісне та повністю автоматичне очищення до 10 повних комплектів посуду. Трирівнева система MaxiSpace 3 (два гратчасті кошики і верхній короб для приладів) дозволяє швидко та оптимально розміщувати в мийній камері не тільки тарілки та чашки, але й каструлі, сотейники, частини кухонних комбайнів та грати варильних поверхонь.
Машина здатна повноцінно обслуговувати побутові потреби сім'ї чисельністю до 5 осіб. Крім цього, вона легко впорається з посудом, що залишився після сімейного застілля або дружньої вечірки. Електронне керування забезпечує роботу 6 програм, включаючи високотемпературну Higiena +. До безумовних плюсів цієї моделі також варто вбудований захист від протікання AntiFlood та автоматичний доводчик дверцят.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Купити Amica DFM 46C8 EOIID нержавіюча сталь
Усі ціни 9 →Посудомойка Amica DFM46C8EOiID | 18 638 грн. |
Посудомийна машина Amica DFM46C8EOiID | 21 249 грн. |
Посудомийна машина AMICA DFM46C8EOiID | 18 970 грн. |
Amica DFM46C8EOiID | 19 200 грн. |
Amica DFM46C8EOiID | 19 680 грн. |
Модификації Amica DFM 46C8 EOIID
Ціни на Amica DFM 46C8 EOIID |
---|---|---|---|---|
Amica DFM 46C8 EOIWD білий | від 18 042 грн. | 8 пропозицій | ||
Amica DFM 46C8 EOIID нержавіюча сталь | від 18 638 грн. | 9 пропозицій | ||
Amica DFM 46C8 EOIBD чорний | від 19 068 грн. | 11 пропозицій |