Твердопаливний котел Amica Eco 20 20 кВт
Фото 5 | 21 500 грн. Купити! Котел твердотоп тривалого горіння Amica Еcо 20 кВтМаркетплейс: Rozetka.ua КотелотЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Amica Eco 20 20 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:20 кВт, площа ~ 160 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 127 мм
Терморегулятор купується окремо.
Всі характеристики
Характеристики Eco 20
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Amica Eco 20
Ціни на Amica Eco 20 |
---|---|---|---|---|
Amica Eco 10 10 кВт | від 16 500 грн. | 1 пропозиція | ||
Amica Eco 12 12 кВт | від 17 500 грн. | 1 пропозиція | ||
Amica Eco 14 14 кВт | від 18 500 грн. | 1 пропозиція | ||
Amica Eco 16 16 кВт | від 19 500 грн. | 1 пропозиція | ||
Amica Eco 18 18 кВт | від 20 500 грн. | 1 пропозиція | ||
Amica Eco 20 20 кВт | від 21 500 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →