Духова шафа Amica ED 37610B X-TYPE Openup
Фото 5 |
Amica ED 37610B X-TYPE Openup нержавіюча сталь чорний |
|
Дверцята відкривається автоматично, якщо легенько стукнути по ручці.
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amica ED 37610B X-TYPE Openup
Усі ціни 8 →Духовой шкаф электрический Amica ED37610B X-TYPE Openup | 17 643 грн. |
Духова шафа електрична Amica ED37610B X-TYPE Openup | 17 660 грн. |
Духова шафа Amica ED37610B X-TYPE OPENUP | 17 804 грн. |
Amica ED37610B X-TYPE OPENUP | 16 000 грн. |
Amica ED37610B X-TYPE OPENUP | 16 400 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Amica ED 37610B X-TYPE Openup
Ціни на Amica ED 37610B X-TYPE Openup |
---|---|---|---|---|
Amica ED 37610X X-TYPE Openup | від 28 249 грн. | 2 пропозиції | ||
Amica ED 37610B X-TYPE Openup | від 16 000 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →