Духова шафа Gorenje Essential BSA 6737 E15 BG
Фото 13 |
Gorenje Essential BSA 6737 E15 BG нержавіюча сталь чорний |
|
Містка духова шафа об'ємом 77 літрів-те, що треба для великої родини. Головна особливість моделі-приготування корисних страв, які оцінять люди з проблемами зі здоров'ям і стежать за своїм харчуванням. По-перше, для цього є спеціальний режим приготування на парі, для чого буде потрібно налити в резервуар воду і дочекатися сигналу, коли прийшов час подати пар. По-друге, режим AirFry допоможе приготувати корисну їжу з мінімальною кількістю жиру і масла.
В результаті виходять смачні крильця, нагетси і картопля фрі із золотистою скоринкою, але без використання великої кількості масла. Додатково в комплект входить деко з перфорованим дном. Крім цього, Gorenje Essential BSA 6737 E15 BG дозволяє швидко готувати заморожені продукти, піцу та інші смаколики з хрусткою скоринкою за допомогою режиму «Гриль». При цьому хороша циркуляція гарячого повітря забезпечує рівномірне пропікання, навіть якщо ви використовуєте кілька рівнів одночасно.
Також духовка оснащена дверцятами з трьома стеклами і системою плавного відкриття і закриття, телескопічними направляючими на одному рівні, системою охолодження корпусу і внутрішніх деталей і освітленням. Під час і по завершенню готування прилад подбає про свою чистоту: каталітична кришка вентилятора після досягнення температури в 85 градусів починає поглинати жир і забруднення і потім розщеплювати їх, також можна використовувати функцію очищення парою AquaClean.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Купити Gorenje Essential BSA 6737 E15 BG
Усі ціни 75 →Духова шафа електрична Gorenje BSA 6737 E15BG | 16 389 грн. |
Gorenje Gorenje BSA6737E15BG | 19 099 грн. |
Духова шафа Gorenje BSA6737E15BG | 19 199 грн. |
GORENJE BSA6737E15BG | 16 484 грн. |
Духовка електрична Gorenje BSA6737E15BG | 15 611 грн. |
Модификації Gorenje Essential BSA 6737 E15 BG
Ціни на Gorenje Essential BSA 6737 E15 BG |
---|---|---|---|---|
Gorenje Essential BSA 6737 E15 X | від 12 672 грн. | 56 пропозицій | ||
Gorenje Essential BSA 6737 E15 BG | від 15 180 грн. | 77 пропозицій |