Духова шафа Amica ED 57369XA+ X-TYPE Steam
Фото 5 |
Amica ED 57369XA+ X-TYPE Steam нержавіюча сталь чорний |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amica ED 57369XA+ X-TYPE Steam
Усі ціни 10 →Духовка електрична Amica ED57369XA + X-TYPE STEAM | 21 599 грн. |
Духова шафа електрична Amica ED57369XA+ X-TYPE Steam | 29 899 грн. |
Духовой шкаф электрический Amica ED57369XA+ X-TYPE Steam | 29 870 грн. |
Духова шафа Amica ED57369XA+ X-Type Steam | 28 924 грн. |
AMICA ED57369XA+XTYPESTEAM | 26 268 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Amica ED 57369XA+ X-TYPE Steam
Ціни на Amica ED 57369XA+ X-TYPE Steam |
---|---|---|---|---|
Amica ED 57369XA+ X-TYPE Steam | від 21 599 грн. | 10 пропозицій | ||
Amica ED 57369BA+ X-TYPE Steam | від 21 054 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →